زبان مورد نظر را انتخاب کنید

پانزدهمین نمایشگاه اختصاصی – تخصصی ایران پروژه، ۲۶ تا ۲۸ آبان ماه با همکاری ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان عمران و ساختمان در عشق آباد ترکمنستان برگزار می‌شود.

نمایشگاه تخصصی «ایران پروژه» با کسب مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران و با هماهنگی و همکاری سفارت جمهوری اسلامی ایران و ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان عمران و ساختمان در فضایی به وسعت ۲۰۰۰ متر مربع در محل سالن نمایشگاه‌های بین‌المللی عشق آباد برگزار می‌شود.

نمایشگاه ایران پروژه در دهه اخیر یکی از رویدادهای ارزشمند تجاری و نمایشگاهی منطقه است که هدف از برگزاری آن، معرفی شرکت‌های مادر تخصصی در زمینه صدور خدمات فنی و مهندسی در حوزه ساختمان، ابنیه، پل و راهسازی و تجهیزات نفت و گاز و پتروشیمی آب و برق و انرژی در ترکمنستان است.

از جمله بخش‌هایی که این نمایشگاه پوشش می‌دهد می‌توان به صنعت ساختمان، مصالح ساختمانی، خدمات فنی و مهندسی، راهسازی، سد و تونل سازی، ساخت بیمارستان و مدارس، تجهیزات صنعت نفت و گاز و پتروشیمی، انرژی آب و برق شوینده و بهداشتی، صنعت بیمه، بانکداری و بورس، ابزار و ماشین آلات ساختمانی، رنگ و روغن شیمیایی، کاشی سرامیک و سرویس های بهداشتی، آلومینیوم، صنایع فلزی، انواع در بازکن‌های برقی هوشمند، کلید پریزهای دوزمانه هوشمند، پنجره‌های دو جداره و شیرآلات ساختمانی، ذوب آهن، فولاد، چوب، لوله سازی، مبلمان ماشین‌های معدنی، سیمان، خودروسازی و قطعات، واگن سازی، لاستیک سازی و …. اشاره کرد