زبان مورد نظر را انتخاب کنید

حوزه فعالیت

مشاهده همه موارد 

همرسانی
​​​​​​​شرکت های فناور پایه

همرسانی و بروکری (Broker) فناوری که طی آن دو طرف عرضه و تقاضای فناوری، توسط عامل همرسانی به یکدیگر متصل می شوند و یکی از مزیت های رقابتی و ویژه زنیترون است. در یک سوی این فرایند، نیازهای فناورانه شرکت ها و صنایع شناسایی و تحلیل شده و در سوی دیگر، قابلیت‌های فناوران و عرضه کنندگان فناوری بررسی و اعتبارسنجی می شود.  زنیترون با ایجاد ادبیات مشترک میان دو طرف عرضه و تقاضا یک فناروی همرسانی را محقق می کند. 

برگزاری رویداد و 
نمایشگاه تبادل فناوری

شرکت زنیترون برگزار کننده رویدادهای تبادل فناوری، نمایشگاه‌ها و پاویون‌ها به منظور توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها داخلی و خارجی است. 

آموزش 
و توانمند سازی

شرکت زنیترون همواره سعی بر ارائه تجارب حرفه‌ای و دانش فنی خبرگان، آموزش، توانمندسازی، جهت‌دهی، ایده سازی و حمایت از طرح های نوآورانه به متقضاییان و ایجاد ارتباط موثر بین این شرکت ها با بازار خارجی است. برخی از دوره های توانمندساز زنیترون عبارت است از:
1-    مدیریت سفارشات و خرید ملزومات فناورانه
2-    تربیت کارشناس بازرگانی بین المللی در شرکت های فناورمحور
3-    دیجیتال مارکتینگ فناوری در کشورهای عضو منا (Digex)
4-    مدیریت خرید، تدارکات و قراردادهای بین المللی در حوزه فناوری
5-    تشریح اسناد پروفرما و اسناد بازرگانی بین المللی
6-    تنظیم قراردادهای بین المللی در حوزه فناوری
7-    ابزارهای تحلیل بازارهای فناوری مرکز بین المللی تجارت
8-    ....
زنیترون این افتخار را دارد که با همکاری دانشگاه¬های تهران توانسته است دوره های موفقی را برگزار کند. 

​​​​​​​

پذیرش
​​​​​​​هیات های تجاری فناور

       ارتباطات بین‌المللی یکی از الزمات اولیه در فرآیند بین‌المللی شدن شرکت‌ها و صادرات محصولات و خدمات می‌باشد. حضور در هیات‌های تجاری بین‌المللی همواره از طرف دولت‌ها مورد حمایت قرار گرفته و بر همین مبنا زنیترون با هدف توسعه صادرات محصولات دانش بنیان، از پذیرش هیات تجاری شرکت دانش بنیان کشورهای منطقه، در راستای توسعه صادرات محصولات دانش بنیان ایرانی حمایت می‌کند. پذیرش این هیات‌ها و یا افراد می‌تواند با هدف‌های مختلفی نظیر توسعه بازار، رصد رقبا و فناوری‌های مشابه، سرمایه‌گذاری مشترک، آموزش و کسب تجربه در حوزه‌های مختلف باشد.